Odrogach Otázky, na které se mnozí ptají ohledně výživy v tomto období, jsou:

Existuje dietní plán, který nám pomáhá chránit se před novou koronavirovou infekcí? Musí změnit náš jídelníček a jak přesně?

Bohužel v současné době tomuto viru příliš nerozumíme a také málo víme o jeho vlastnostech a potravinách, které ho mohou zastavit a také proti němu bojovat.

Odrogach ŽIVINY, KTERÉ POMÁHAJÍ IMUNITNÍMU SYSTÉMU

Imunitní systém našeho těla však můžeme podpořit konzumací specifických živin nebo potravin bohatých na Odrogach praktické živiny. Konkrétně byly prokázány imunostimulační účinky některých vitaminů (vit. A, D, c a e), některých stopových prvků (zinek a selen) a také probiotik.

  • VITAMIN C.

Více než 140 výzkumných studií doporučuje, že vitamin C může chránit nebo zmírnit příznaky infekcí vyvolaných bakteriemi, infekcemi a prvoky. Například při nachlazení se ukazuje, Odrogach že vitamin C minimalizuje trvání příznaků.

Odrogach ŽIVINY, KTERÉ POMÁHAJÍ IMUNITNÍMU SYSTÉMUÚčinky vitaminu C proti infekcím je třeba ještě více prozkoumat: do dnešního dne vlastně pouze 2 studie prokázaly terapeutickou výhodu vitaminu C u osob se zápalem plic.

  • VITAMIN D.

V posledních několika letech různé výzkumné Odrogach studie skutečně prokázaly vliv vitaminu D na adaptivní a vrozenou imunitní zpětnou vazbu. Podle většiny autorů je však třeba provést další výzkumy, aby se prozkoumal preventivní účinek doplňků vitaminu D na virové infekce.

  • ZINEK.

Mezi minerálními látkami patří v imunologické oblasti k nejvíce studovaným zinek. Bylo zjištěno, že jeho nedostatek může způsobit změny ve stabilitě imunitního systému.

Odrogach Omezený nedostatek byl pozorován u různých “ohrožených” skupin obyvatelstva, jako jsou senioři, což podporuje hypotézu, že doplňky stravy u nejzranitelnějších témat by mohly zabránit ohrožení imunitního systému a také podstatně zlepšit odolnost vůči infekcím u těchto témat.

  • PROBIOTIKA.

Zdá se, že vedle specifické Odrogach povinnosti regulovat mikrobiotu trávicího traktu mají probiotika imunomodulační výsledek. Mezi probiotiky jsou β-glukany chápány jako látky zvyšující úlohu fagocytózy a také úlohu přirozených buněk-zabijáků.

  • STŘEDOMOŘSKÁ STRAVA.

Naše středomořská verze stravy zajišťuje optimální konzumaci všech živin, které mohou hrát zásadní roli při posilování naší imunitní obrany: vpravdě se vyznačuje hojností rostlinných potravin (chléb, těstoviny, Odrogach zelenina, zelenina, sušené ovoce, olivový olej), střídmou konzumací ryb, bílého masa, mléčných výrobků a vajec, umírněným množstvím červeného masa a také střídmou konzumací bílého vína během jídla.

JAK BY SE MĚLA NAŠE SÍLA UPRAVIT?

Pověření, které vyžaduje, abychom zůstali v místě bydliště, má řadu důležitých důsledků, které mohou ovlivnit naše spotřební chování a náš způsob.

Snížení denní úlohy elektromotoru v důsledku chytré práce, uzavření sportovních aktivit a také sdružení fitness center, pozvání pouze na nezbytné pohyby, stejně jako pro mladé lidi uzavření škol, stejně jako všech zábavných sportovních úkolů, způsobilo výrazné snížení denní potřeby energie.

Jako příklad lze uvést 40letého muže s hmotností 73 kg a výškou 180 cm a také s přiměřeně energickým způsobem života, jehož odhadovaná energetická potřeba se pohybuje mezi 2730 a 2990 kcal denně, což je 1710 až 2480 kcal denně. Pokud se životní styl stane méně aktivním, den. To je o 500-1000 kcal denně méně, což by mělo odpovídat odpovídajícímu snížení příjmu potravy.

Stres a úzkost, úzkost a nuda, které se mohou vyskytnout právě teď, mohou preferovat začátek nebo zhoršení, u těch, kteří již nezažívají, takzvané “psychologické stravování”, tedy používání jídla jako systému vypořádání, kde se regulují i snižují negativní pocity.

Tato porucha příjmu potravy způsobuje používání potravin obvykle bohatých na cukry a také tuky a také z tohoto důvodu vysoce kalorické, s vysokým glykemickým indexem a také s vysokým množstvím cholesterolu.