Nezapomeňte na vitamíny pro vaši jarní péči o pleť

0
Rate this post

Vitamín C nesmí chybět ve vaší jarní péči o pleť, přípravky na bázi této látky jsou pro pleť velmi výživné a pomáhají přírodní cestou zjemňovat její nerovnosti.

Zelenou také všem ostatním booster vitamínům, tedy „zlepšovákům“ pleti, jako je vitamín E, který bojuje s nehomogenní pletí a aktivuje tvorbu kolagenu nebo koncentrovaná infuze vitamínu A proti vráskám.

Nakonec nezapomeňte na produkty na bázi kyseliny hyaluronové, schopné udržet hydrataci a opravit epidermální bariéru.

Vitamíny a kyselina hyaluronová jsou novou hranicí péče o pleť pro získání silnější, mladší a krásnější pleti.

sluneční ochrana

Posledním krokem jarní péče o pleť je ochrana před slunečními paprsky

V podstatě doporučujeme používat přípravky, které chrání pokožku před sluncem po celý rok, ale na jaře je třeba každodenní ochranu určitě zintenzivnit.

UV paprsky začínají být silnější s rizikem zvyšujícího se fotostárnutí, tedy stárnutí způsobeného chronickým vystavením slunečnímu záření.

Po denním krému naneste opalovací krém.

Pokud přemýšlíte, kde najít ty nejlepší produkty pro vaši jarní kosmetickou rutinu, podívejte se na řadu PERFECT SKINCARE, ideální pro péči o obličej vhodnou pro všechny typy pleti!

Vonný intimní krém: bod obratu pro vaginální pohodu

Zde je aktuální novinka v péči o pleť: parfémovaný intimní krém
Nejen Body Positive a Skin Positive, nyní mluvíme také o Vagina Positive.
Konečně mluvit o intimní ženské otázce, takzvané straně A, už není problém, ale evoluce.
Naše V, jako každá část těla, potřebuje hodně pozornosti, a proto jde kosmetická technologie stále kupředu a vytváří řešení na míru pro intimní pohodu každé ženy.
Parfémovaný intimní krém je účinným a zcela inovativním řešením péče o vaši vagínu. Většina z nich má za cíl nejen eliminovat nepříjemný zápach, ale především přispívá k vytvoření zdravého prostředí uvnitř vašich kalhotek.
Abyste se mohli spolehnout na svěží, čistou a proč ne… voňavou vagínu, chceme s vámi lépe mluvit o voňavém intimním krému, který musíte mít po celý rok, ale především v létě!

Zápach v soukromí: proč?

Intimní pachy představují velmi rozšířený fyziologický jev mezi ženami i muži a někdy mohou vést k silnému pocitu nepohodlí, které člověka omezuje v každodenních činnostech.
Příčin tohoto více než běžného stavu je mnoho, například:

  • množení bakterií;
  • probíhající infekce;
  • Nadměrné pocení;
  • hormonální změny, zejména během menstruačního cyklu, dospívání a menopauzy;
  • nezdravá a nesprávná strava;
  • špatné hygienické návyky;
  • těsné oblečení;
  • syntetické spodní prádlo (okamžitě vyřazeno a nahrazeno čistě bílým bavlněným prádlem!).

Léto je dalším faktorem, který přináší zápach, horko, pot, látka kostýmů, která vytváří vlhkost, mění situaci „tam dole“. Ale nejen to, existují i ​​další situace, při kterých se ocitnete se změněným intimním pH, například nepohodlí po odstranění chloupků: červená, podrážděná pokožka, ke které se přidává pot, když jdete do posilovny, a odření kalhot.